Göller Bölgesi Tarım Fuarı

Göller Bölgesi Tarım ve Hayvancılık Fuarı olarak adlandırılan fuar; Isparta Ticaret Borsası öncülüğünde, Isparta Valiliği, S.D.Üniversitesi, Isparta Tarım  il Müdürlüğü ve İlçe teşkilatları işbirliğiyle tam 14 senedir bu amaca hizmet için çalışmaktadır. Tüm tarım gönüllülerini bir araya getiren fuar bölgede beklenen bir organizasyon olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Fuarda Gübre, Fide ve Fidan üreticileri, Tarım aletleri firmaları, Traktör firmaları Damla sulama sistemleri üretici ve satıcıları , Tarım ilaçları, Danışmanlık&Sertifika firmaları, Toprak ve tarımsal analiz laboratuvarları, Meyvecilik, Ambalaj ve paketleme, Soğuk hava depoları, Hayvancılık, Süt sağma makineleri, Bankalar  ve Tarımsal yayıncılık konusunda faliyette bulunan sektöründe öncü firmalar yer almaktadır.

Bölgenin en büyük tarım organizasyonu olan fuar artık sadece Isparta değil, Burdur, Antalya, Afyon,  Denizli, Kütahya, Uşak, Eskişehir, Konya, bölgelerinden gelen çiftçilerimiz  içinde önemli bir buluşma noktası olmaya başlamıştır. bu nedenle 2005 tarihinde S.D.Kongre merkezinin sadece bir salonunda yer alan fuar 14.cü Senesinde Gökkübbe fuar merkezinde 90 yakın firma ve 30.000 ziyaretçi katılımı ile çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Isparta Ticaret borsasının desteğiyle, fuara gelen ziyaretçi kitlesinin daha profesyonel ziyaretçiler olması için; ticaret odaları, meslek odaları, iş adamı dernekleri, resmi kurumlar, il protokolü vb. gibi kanallardan ulaşarak fuarı ziyaret etmeleri sağlanıp fuarın daha iyi noktalara gelmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.

14 Kasım - 17 Kasım 2019 tarihlerinde Gökkübbe fuar alanında 15.'si gerçekleşen fuara tarım gönüllülülerinin ilgisi oldukça fazla oldu.

Isparta'ya gelen değerli misafirlerimize konaklama hizmeti vermekten mutlu olduk.

Konaklamada bizleri tercih eden firmalara ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 

 

 

 

kaynak: http://www.detayfuarcilik.com/